Par mums

Transporta - ekspeditoru firma "SIGIS"  kopš  1992. gada sniedz kvalificētus ekspeditoru pakalpojumus gan fiziskām, gan juridiskām personām kravu pārvadājumos  ar dzelzceļa transportu. Mums kā oficiālajam  Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas dzelzceļa kravas ekspeditoram ir līgumattiecības arī ar  NVS valstu, Gruzijas, Eiropas, Ķīnas un Mongolijas  transporta - ekspeditoru organizācijām par kravu ekspedēšanu  iepriekš minēto valstu dzelzceļu tīklā.

 

Firmas SIGIS konkurētspējas priekšrocība ir  tā, ka kravu ekspedēšanu  pa NVS un Baltijas valstu dzelzceļiem varam organizēt, izmantojot ne tikai kopējo vagonu parku, bet arī  piesaistot trešo personu operatoru ritošo sastāvu. Tas ļauj paplašināt kravu pārvadājumu iespējas un ievērojami vienkāršot mūsu klientu transporta jautājumu risinājumus un samazināt pārvadājumu izmaksas.

 

Savas darbības ietvaros piedāvājam profesionālu palīdzību ekonomisku, finanšu, juridisku un citu jautājumu risināšanā   kravu ekspedēšanas jomā un dzelzceļa pārvadājumos  kopumā. Mūsu pakalpojumu klāstā ir tarifu un papildnodevu apmaksa par tranzīta un eksporta-importa pārvadājumiem, nepārtraukta sekošana kravas atrašanās vietai. Ja nepieciešams, steidzami veicam pazaudēto tukšo un krauto vagonu un konteineru meklēšanu.