Par kravu ekspedēšanu Eiropas teritorijā

Firma "SIGIS" augstā profesionālā līmenī nodrošina eksporta-importa, tranzīta un citu veidu kravu ekspedēšanu pa dzelzceļiem NVS, Gruzijas, Baltijas, Eiropas un Āzijas valstu teritorijām. Gadu gaitā veiksmīgas darbības rezultātā mūsu kompānija ir pamatoti ieguvusi labu reputāciju kā atbildīgs un uzticams partneris, kas visplašākā apjomā sniedz visu kravu veidu ekspeditoru pakalpojumus.

Mūsu firma ir oficiālais ekspeditors pa Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas dzelzceļiem, un mums ir līgumattiecības ar transporta - ekspeditoru organizācijām NVS, Eiropā, Ķīnā un Mongolijā. Tas ļauj mums pēc vienošanās ar partneriem  optimālā veidā izmantot starptautiskos transporta koridorus mūsu klientu interesēs.

 

Plašais partneru tīkls dažādu valstu teritorijās un savstarpēja vienošanās ar daudziem lokālā tirgus operātoriem ļauj mums organizēt dzelzceļa kravu pārvadājumus ar mūsu klientiem uz visizdevīgākajiem nosacījumiem.

Cenšamies maksimāli vienkāršot transportēšanas uzdevumus, ar kuriem saskaras mūsu klienti. Modernu informācijas un loģistikas tehnoloģiju izmantošana, mūsu darbinieku ilgstoša praktiskā pieredze un atbildīga attieksme pret katru klientu ļauj mums nodrošināt kravu ekspedēšanu augstā kvalitatīvā līmenī.