Pamatkontakti

Nosaukums: SIA SIGIS
Adrese: Latvija, Rīga, LV-1010, Noliktavas iela 3-5
Tālrunis: (+371) 67792004, 67238004
Fakss: (+371) 67792017, 67238017, 67792018
Sekretār. fakss: (+371) 67792017, 67238017
E-pasts: sigis@sigis.lv
Reģ. Nr.: 40103046358
PVN: LV40103046358

Vadība

Genādijs Sidorovs Tālrunis: 67792001  
Valdes priekšsēdētājs E-pasts: gensi@sigis.lv    
Vladislavs Sidorovs Tālrunis: 67792002 Fakss: +371 67792017
Valdes loceklis E-pasts: vlad@sigis.lv Skype: vlad_sigis
Dmitrijs Fjodorovs Tālrunis: +371 67134285 Fakss: +371 67792017
Datortīkla administrātors E-pasts: dmitrijs@sigis.lv Skype: dmitriy_fjodorov

Gramātvedība

Antipova Elena Tālrunis: 67792032  
Galvenā grāmatvede E-pasts: elena@sigis.lv Skype: elena_sigis
Natella Ulanova    
Grāmatvede E-pasts: natella@sigis.lv Skype: natella_sigis

Dzelzceļu vagonu un kontaineru sekošanas sistēmas komercdarbnieki

Romančikova Nataļja Tālrunis: 67792007 Fakss: +371 67792017
Transporta pārvadājumu komercdarbnieks E-pasts: natasha@sigis.lv Skype: natasha_sigis
Ansjutina Alla Tālrunis: 67792085  
Transporta pārvadājumu komercdarbnieks E-pasts: alla@sigis.lv Skype: alla_sigis
Olga Vasiljeva Tālrunis: 67792081  
Sekretāre E-pasts: olja@sigis.lv    
Ļubova Mihailova Tālrunis: 67792009  
Transporta pārvadājumu komercdarbnieks E-pasts: Lubova.MA@sigis.lv Skype: railwagonlocation4
Aija Lečmane Tālrunis: 67792042  
Transporta pārvadājumu komercdarbnieks E-pasts: aija@sigis.lv Skype: 67792042

Vadība

Genādijs Sidorovs Tālrunis: 67792001  
Valdes priekšsēdētājs E-pasts: gensi@sigis.lv    
Vladislavs Sidorovs Tālrunis: 67792002 Fakss: +371 67792017
Valdes loceklis E-pasts: vlad@sigis.lv Skype: vlad_sigis

Tarifu nodaļa

Aļeksņina Ludmila Tālrunis: 67792006 Fakss: +371 67792017
Transporta pārvadājumu komercdarbnieks E-pasts: ljudmila@sigis.lv Skype: ljudmila_sigis
Ansjutina Alla Tālrunis: 67792085  
Transporta pārvadājumu komercdarbnieks E-pasts: alla@sigis.lv Skype: alla_sigis

Sekretariāts

Ščelokova Galina Tālrunis: 67792008 Fakss: +371 67792017
Sekretāre E-pasts: galina@sigis.lv Skype: galina_sigis

Cлежение

Терешкина Анна Григорьевна Tālrunis: 67792035  
Администратор проекта E-pasts: anna.tereshkina@sigis.lv Skype: railwagonlocation1